خانه

Hebei Yachen Electric Co., Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

Hebei Yachen Electric Co.، Ltd. در سال 1985 تأسیس شد و تبدیل به یکی از پیشروترین شرکت های تولیدی و تجاری در بازار لوازم جانبی ترانسفورماتور شد.کارخانه ما واقع در استان هبی ، بسیار نزدیک به شهر پکن و بندر تیانجین ، ما از حمل و نقل مناسب آب ، زمین و هوا لذت می بریم.با سالها توسعه ، ما می توانیم حرفه ای ترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

محصولات اصلی ما شامل بوش ترانسفورماتور ، تنفس ترانسفورماتور ، میله رسانا ، شیر پروانه ای و سایر لوازم جانبی ترانسفورماتور است.ما تیم طراحی ، QC ، مدیران و فروشندگان حرفه ای خود را داریم که می تواند رضایت بخش ترین تجربه را با ما به شما ارائه دهد.

در حال حاضر ، محصولات ما نه تنها در بازار داخلی به فروش می رسد ، بلکه به دوبی ، روسیه ، یونان ، فیلیپین ، کامبوج و سایر کشورها و مناطق نیز صادر می شود.ما همیشه بر تحقیق ، توسعه و نوآوری تمرکز کردیم ، محصولات ما سازگار با محیط زیست و محیط زیست هستند.

شرکت ما "قیمت مناسب ، زمان تولید کارآمد و خدمات خوب" را از اصول ما می داند.با آن شهرت خوب و کیفیت درجه یک ، ما ستایش بالایی از مشتریان کسب کرده ایم.خوش آمدید با ما تماس بگیرید و ما صمیمانه امیدواریم که برای توسعه متقابل با شما همکاری کنیم.

 

 

 

 

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Hebei Yachen Electric Co.، Ltd. در سال 1985 تأسیس شد و تبدیل به یکی از پیشروترین شرکت های تولیدی و تجاری در بازار لوازم جانبی ترانسفورماتور شد.

img.alt img.alt
1 2
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

وارد کننده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

دیگر

مارک های : YC

تعداد کارمندان : 60~80

فروش سالانه : 8000000-15000000

سال تاسیس : 1985

صادرات کامپیوتر : 50% - 60%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Hebei Yachen Electric Co., Ltd گواهینامه ها چین Hebei Yachen Electric Co., Ltd گواهینامه ها چین Hebei Yachen Electric Co., Ltd گواهینامه ها